2005 'ten günümüze...

2005

Mudanya yat limanı içinde 11 yıldır Mudanya Balık Restoran adıyla verdiğimiz hizmetimizi yeni konseptimiz ve markamızla sürdürüyoruz. MUDANYA MARİNA Restaurant - Cafe&Bistro ailesi olarak, bugüne kadar, bütün misafirlerimizi evinde ağırlayan bir aile sıcaklığıyla memnun etmeye çalıştık. Kalitesinden ödün vermeyen restoranımız, güler yüzlü ve tecrübeli personeli ile eksiksiz hizmet anlayışımız sayesinde birçok sanatçı, iş adamı ve siyasetçimizin uğrak yeri haline gelmiştir. 2016 yılında, Bursa'nın en nezih manzarasına sahip Mudanya Marina'ya Cafe ve Bistromuzu da ekleyerek müşterilerimize yeni mekanlarımızla da, kaliteden ödün vermeden hizmet etmeye devam ediyoruz. Sabah kahvaltısından öğlen kahve keyfine kadar ve doyum olmaz manzaramız eşliğinde akşam yemeklerinizi yiyebileceğiniz, canlı müzik dinleyebileceğiniz konforu ve lezzeti dilinizden düşmeyecek bir restaurantta olduğunuzu hayal edin. Eşsiz yemek menülerimiz, alkollü ve alkolsüz yelpazesi geniş içecek menümüz, akşama özel etkinlikler ve canlı müzik de sunduğumuz Cafe&Bistro ile size gün boyu deniz manzarası eşliğinde hizmet edebileceğimiz yeni mekanımızda ailenizle, dostlarınızla, sevdiklerinizle ve toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz iş arkadaşlarınızla, Mudanya Marina Restaurant Cafe&Bistro ailesi olarak sizleri ağırlamaktan onur duyarız. Üstelik ailelerinizle birlikte geldiğinizde çocuklarınızın gönül rahatlığıyla eğlenebilecekleri oyun salonumuz mevcuttur. Biz sizler için her şeyi düşündük.

"Lezzetin eşsiz günbatımı ile birleştiği Mudanya Marina Restaurant Cafe & Bistro açık kapalı mekanlarımızda ve bahçemizde misafirlerimizi ağırlamaya devam ediyoruz. Sizleri de bekliyoruz."

Bizim

Standartlarımız

Size hizmet ederken huzurlu zaman geçirmeniz için herşeyi düşünüyoruz...

1. Eşsiz Özenle Seçilmiş Müzikler
Mekanlarımızda müzik seçimleri eşsiz benzersiz olduğu kadar sizin için özenle seçilmiştir.
2. Bütün yiyecek ve içecekleriniz özenle seçilir.
Lezzetlerimizin altındaki sırlarımızdan birini paylaşmak gerekirse tüm ustalarımız size en tazeyi sunmak adına günlük yiyecek ve içecek seçimi yaparlar. Herşey ne kadar tazeyse bizi o kadar iyi anlatır çünkü...
3. Hijyen olmazsa olmaz!
Temizlik ve hijyen konusunda tüm ekibimiz azami gayret gösterme prensibini kendilerine işin ana kuralı olarak benimsemişlerdir. En az eviniz kadar hijyen içerisinde olmalı herşey ...
4. Bizde fiyatlar sürekli değişmez!
Geçen hafta geldiğinizde yediğiniz aynı menüyü bir daha yediğinizde ödeyeceğiniz arasında yıl bitene kadar fark göremezsiniz. Bizce misafirlerimiz hizmette olduğu gibi fiyat konusunda da güven içerisinde olmalılar.

Bizim

Galeri

Mekanımızdan Bazı Fotoğraflar...